Home / Lajme / Maqedoni / Tre të mitur zhduken në Shkup

Tre të mitur zhduken në Shkup

Shkup, 18 Shtator – Tre fëmijë të mitur janë zhdukur nga qendra për përkujdesjen e fëmijëve me probleme edukativo – sociale.

Tre fëmijët janë zhdukur para katër ditëve dhe se akoma nuk ka asnjë gjurmë për gjetjen e tyre.

Policia është vënë në një operacion të gjërë për gjetjen e tyre.

Zhdukja e tyre u paralajmërua nga një punëtor social, ndërsa mosha e tyre është prej 11 deri 14 vjeç.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *