Home / Lajme / Maqedoni / Vetëvritet 49 Vjeçari nga Gostivari (VIDEO)

Vetëvritet 49 Vjeçari nga Gostivari (VIDEO)

Gostivar, 23 Shtator – Të hënën në orët e pasditës, në katin e parë të shtëpisë familjare, me anë të armës ka kryer vetëvrasje 49 vjeçari V.J nga qyteti i Gostivarit.

Nga Policia e Gostivarit konfirmuan rastin, duke njoftuar se i ndjeri ka humbur jetë duke shkrepur një plumb në kokë. Pistoleta me të cilën është kryer akti i vetëvrasjes është gjetur dhe do të dërgohet në ekspertizë.

Nga Policia e Gostivarit njoftuan se pas njoftimit me rastin, kanë dal në vendngjarje. Nga Prokuroria Publike e Gostivarit njoftuan se kanë dhënë urdhër që të kryhet obduksion mbi trupin e pajetë.

Gjithashtu lexo

Kujt i pengon xhamia në Kodrën e Diellit dorëzohet padi penale ndaj ndërtuesit të xhamisë

Pronarët e vilave në Kodrën e Diellit deri në Prokurorinë Themelore Publike në Tetovë, kanë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *