Home / Lajme / Maqedoni / Vidhet bizhuteri ari me vlerë 419 mijë denar

Vidhet bizhuteri ari me vlerë 419 mijë denar

22 shtator-
Sipas policisë, grabitja ka ndodhur në shtëpinë e B.V (40) në rrugën “Goce Dellçev”, ku personi i panjohur hyn me forcë nëpër derën e ballkonit, pas kërkimit nëpër dhoma ka arritur të vjedh stoli ari me vlerë 419 mijë denar

Një hajdut i panjohur hynë në një shtëpi në Tetovë, i cili morri bizhuteri ari të larmishëm, njofton Ministria e Punëve të Brendshme.

Sipas policisë, grabitja ka ndodhur në shtëpinë e B.V (40) në rrugën “Goce Dellçev”, ku personi i panjohur hyn me forcë nëpër derën e ballkonit, pas kërkimit nëpër dhoma ka arritur të vjedh stoli ari me vlerë 419 mijë denar.

Policia punon për të gjetur autorin e krimi

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *