Home / Lajme / Maqedoni / Aksident në Tearcë:Dyshohet për dy të vdekur

Aksident në Tearcë:Dyshohet për dy të vdekur

19 tetor-Në aksident kanë marrë pjesë tre vetura, policia sapo ka arritur në vednin e ngjarjes dhe po bën hetimet.Për më shumë detaje në orët në vazhdim.

Aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Tearcë, ku sipas informacioneve jozyrtare dyshohet se dy persona kanë ngelur të vdekur, kurse të tjerë janë lënduar, njofton Tv Koha. Në aksident kanë marrë pjesë tre vetura, policia sapo ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po bën hetimet.Për më shumë detaje në orët në vazhdim.Tv Koha.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *