Home / Lajme / Botë / Amerika do të “zhduket” (VIDEO)

Amerika do të “zhduket” (VIDEO)

Shtetet e Bashkuara të Amerikës, duke gjykuar nga teoricienët e konspiracionit, së shpejti do të përjetojnë një sulm fatal bërthamor.

Në fakt, ata thonë se 20 dollarëshi amerikan, i shtypur në vitin 1998, fshihte një mesazh në lidhje me shkatërrimin e Qendrës Botërore të Tregtisë në New York më 11 shtator 2001, transmeton Telegrafi.

Sot, kanë përhapur teorinë se monedha e re 100 dollarëshe tregon ngjarjet e ardhshme në Amerikë, dhe kjo është më e tmerrshmja – shkatërrimi Shteteve të Bashkuara do të bëhet me valët e baticës- të cilat do të shkaktohen nga një cunami, i cili do të vije si pasojë e një shpërthimi bërthamor!

Ata pohojnë se, kur monedha paloset në mënyrë të duhur, mbrapa fitohet një fotografi e valës së baticës apo cunamit, që kalon mbi ndërtesat.
Pas tyre shihet qielli ‘radioaktiv’ me një “ndërtesë” bërthamore që shfaqet pas shpërthimit.

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *