Home / Lajme / Maqedoni / Arrestohet “bosi” nga Turqia

Arrestohet “bosi” nga Turqia

26 tetor- Siç njofton portali, në momentin e arrestimit “bosi” turk ka poseduar dokumente të falsifikuara, si dhe një sasi të madhe floriri

Policia e Maqedonisë ka arrestuar “bosin” turk, i cili kërkohej nga Interpoli, njofton portal “Press 24”. Siç njofton portali, në momentin e arrestimit “bosi” turk ka poseduar dokumente të falsifikuara, si dhe një sasi të madhe floriri. Dyshimet e Interpol-it janë se shtetasi turk ka pasur nën udhëheqje një grup kriminal i cili ka bërë tregtimin e drogës.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *