Home / Lajme / Maqedoni / Elita 5 sponzoron futbollistët e rinj (VIDEO)

Elita 5 sponzoron futbollistët e rinj (VIDEO)

Tetovë, 13 tetor – Besim Ibrahimi baterist në rrok grupin tetovarë Elita 5 tha se ky grup dhe një herë tregoi se është në gjendje të përkrahë sportistët e rinj Televizioni Koha.

Rrok grupi tetovarë Elita 5 sot klubit të shkollave të mesme të tetovës i ka dhuruarë fanella dhe veshje sportive për klubin e futbollit tetovarë që do të prezantojë tetovën në Durës të Shqipërisë në kampionatin e futbollit ku do të marrin pjesë ekipe nga pesë shtete, njofton Televizioni Koha.

Besim Ibrahimi baterist në rrok grupin tetovarë Elita 5 tha se ky grup dhe një herë tregoi se është në gjendje të përkrahë sportistët e rinj Televizioni Koha.

Ndërsa koordinatori i grupit të futbollistëv Muzafer Livareka thotë se ky kampionat ka një rëndësi të madhe. Ai ka falënderuar këtë grup që ka përkrahurë talentët e futbollit tetovarë, Televizioni Koha.

Ekipi tetovarë pas dy ditësh do të udhëtoj për në Durës ndërsa ky kampiont është duke u orgaznizuar për të 11 herë me radhë ndërsa prezantuesit e Tetovës pothuajse nga asnjë kampionat nuk janë kthyer pa rezultate të mira. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *