Home / Sport / Ja si u pritën heronjtë pas rikthimit në atdhe

Ja si u pritën heronjtë pas rikthimit në atdhe

15 Tetor – Pas tmerrit të përjetuar në Beograd, futbollistët e Kombëtares shqiptare janë pritur si heronj në Aeroportin e Rinasit.

Futbollistët e Kombëtares shqiptare janë pritur si heronj në Rinas nga mijëra tifozë shqiptarë.

Pas tmerrit të përjetuar në Beograd, futbollistët e Kombëtares shqiptare janë pritur si heronj në Aeroportin e Rinasit.

Tifozët të shumtë shqiptarë në mënyrë madhështorë kanë për të pritur djemtë shqiptar të cilët në mënyrën më të mirë të mundshme mbrojtën dinjitetin dhe flamurin kombëtar në stadiumin e “nxehtë” te Partizanit të Beogradit.

Ndeshja Serbi-Shqipëri është ndërprerë në minutën e 42-të, pas eksesit të ndodhur kur futbollistët e Shqipërisë u sulmuan nga tifozët serb.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *