Home / Lajme / Maqedoni / Lëndohet me thikë 37 vjeçarja nga Reçica (VIDEO)

Lëndohet me thikë 37 vjeçarja nga Reçica (VIDEO)

Tetovë, 07 tetor – Të Hënën rreth orës 15:00 është dërguar 37 vjeçarja S.K. nga Reçica e Vogël, me lëndime në anën e majtë të stomakut nga SPB Tetovë njoftojn se me urdhër të gjykatësit hetues kanë kryer hetime dhe punojnë për zbardhjen e rastit, transmeton Televizioni Koha.

Në repartin kirurgjik të Spitalit Klinik të Tetovës të hënën rreth orës 15:00 është sjellur 37 vjeçarja S.K. nga Reçica e Vogël, me lëndime në anën e majtë të stomakut, të cilës i është dhënë ndihma e parë dhe më pas si rast urgjent është transferuar në klinikat e Shkupit, transmeton Televizioni Koha.

Pas denoncimit të rastit, me urdhër të gjykatësit hetues, ekipet e Sektorit për Punë të Brendëshme kanë kryer hetime në shtëpinë e saj dhe me këtë rast në njërën nga dhomat e kësaj shtëpie në katin e tretë është gjetur thikë afër krevatit, poashtu janë gjetur edhe dy thika tjera dhe gjurmë të gjakut në dhomë dhe në krevat”, njofton policia e Tetovës e cila punon për zbardhjen e këtij rasti, ndërsa nuk ka njoftuar se bëhet fjalë për tentim për vetëvrasje apo e njejta është lëdnuar nga dikush tjetër. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *