Home / Lajme / Maqedoni / Tërmet në Shkup

Tërmet në Shkup

7 tetor-Epiqendra e tërmetit ishte 8 kilometra në perëndim të Çuçer Sandevës, me intensitet prej 2.9 gradë sipas shkallës Rihter.

Rreth orës 12 e 45 është ndjerë një tërmet ën Shkup.

Epiqendra e tërmetit ishte 8 kilometra në perëndim të Çuçer Sandevës, me intensitet prej 2.9 gradë sipas shkallës Rihter.

Edhe një tërmet identik është regjistruar në Korçë të Shqipërisë si dhe një tjetër në Serbi.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *