Home / Lajme / Rajon / Thaçi: Droni nënçmoi Shërbimin Shtetëror të Serbisë

Thaçi: Droni nënçmoi Shërbimin Shtetëror të Serbisë

24 tetor-“Kur e kam parë dronin, më është bërë zemra mal. Ky dron në stadium, nënçmoi Shërbimin Shtetëror të Serbisë, që ata thonë se gjithçka kontrollojnë”, ka thënë Menduh Thaçi në emisionin “Opinion”

Kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi, thotë se i është bërë zemra mal kur e ka parë dronin në stadiumin e Partizanit në Beograd.

Ai ka thënë edhe se reagimi i futbollistëve shqiptarë, ishte i arsyeshëm.

“Kur e kam parë dronin, më është bërë zemra mal. Ky dron në stadium, nënçmoi Shërbimin Shtetëror të Serbisë, që ata thonë se gjithçka kontrollojnë”, ka thënë Menduh Thaçi në emisionin “Opinion”.

“Ky dron, apo kjo pamje paraqet barrën e Shqipërisë. Figura dhe portreti i Ismail Qemajlit është në të gjitha institucionet. Reagimi i futbollistëve shqiptarë, ishte i arsyeshëm”, ka thënë ai.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *