Home / Lajme / Maqedoni / Aksidentohen tre vetura në Tetovë (VIDEO)

Aksidentohen tre vetura në Tetovë (VIDEO)

Tetovë, 14 nëntor – Në këtë aksident 2 vozitësit e veturave Golf dhe bashkudhëtarja H.J 27 vjeçare kanë marrë lëndime trupore me ç`rast menjëherë janë dërguar dhe mbajtur në spitalin klinik të Tetovës.

Të enjten mbrëma në udhëkryqin në rrugën e Ilindenit dhe 167 ka ndodhur aksident komunikacioni mes 3 veturave, Golf 4 me regjistrim të Tetovës e drejtuar nga 28 vjeçari A.I nga Shipkovica, Golf 3 me regjistrim të Tetovës e drejtuar nga 26 vjeçari F.I nga Tetova si dhe një veturë Ford e parkuar me regjistrim të Tetovës pronë e 52 vjeçarit I.N nga Recica e Madhe. Në këtë aksident 2 vozitësit e veturave Golf dhe bashkudhëtarja H.J 27 vjeçare kanë marrë lëndime trupore me ç`rast menjëherë janë dërguar dhe mbajtur në spitalin klinik të Tetovës. Është kryer hetim dhe janë zbardhur të gjitha detajet rreth këtij rasti ku si shkak i aksidentit ka qenë mos dhënia e përparësisë, përderisa dëmi material është llogaritur 80 mijë denar njofton policia e Tetovës, transmeton Televizioni Koha.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *