Home / Lajme / Maqedoni / Aksioni nuk është i DAP-it por i MPB-së

Aksioni nuk është i DAP-it por i MPB-së

7 nëntor-Me këtë Asani demanton zv/ ministrin e MPB-së Zemri Qamili i cili gjatë ditës së djeshme deklaroi se me kërkesë të DAP-it, policia bënë vetëm asistencë.

Argëtim Asani, zv drejtor i Drejtorisë për të Ardhura Publike (DAP) ka deklaruar për Alsat-M se aksioni i cili ditëve të fundit është ndërmarrë për kontrolle nëpër disa lokale të qytetit të Shkupit, Tetovës dhe disa fshatrave të Komunës së Sarajit, nuk ka të bëj aspak me Drejtorin e të ardhurave Publike, sipas tij aksioni është kryekëput i Ministrisë së punëve të Brendshme. Me këtë Asani demanton zv/ ministrin e MPB-së Zemri Qamili i cili gjatë ditës së djeshme deklaroi se me kërkesë të DAP-it, policia bënë vetëm asistencë. alsat

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *