Home / Lajme / Maqedoni / Arrestohen pesë shtetase të Shqipërisë në Tetovë

Arrestohen pesë shtetase të Shqipërisë në Tetovë

Tetovë, 15 nëntor – Shtetaset e Shqipërisë ishin të punësuara në mënyrë të plaigjshme në “Lovec”, i locuar në autostradën Tetovë-Gostivar.

Pesë shtetase të Republikës së Shqipërisë të moshës prej tetëmbëdhjetë deri në tridhjetë vjet, janë arrestuar mbrëmë rreth orës 2 pas mesnate në objektin hotelierik “Lovec” në Tetovë gjatë kontrollit policor.

Siç kumtoi sot MPB-ja, shtetaset e Shqipërisë ishin të punësuara në mënyrë të plaigjshme në “Lovec”, i locuar në autostradën Tetovë-Gostivar.

Ato u arrestuan dhe pas dokumentimit të plotë dhe zbardhjes së rastit do të jepen parashtresa të duhura.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *