Home / Lajme / Maqedoni / Bejta:Urime festa e simbolit të bashkimit

Bejta:Urime festa e simbolit të bashkimit

28 nëntor-
Kjo ditë krenarie, e ndritur dhe festive, le të na gjejë të bashkuar dhe le të frymëzohemi të gjithë për të punuar edhe më shumë për një të ardhme edhe më të mirë të popullit tonë të sakrificës.

Të nderuar qytetar,

Populli shqiptar gjithandej sot po shënon festën më të madhe të kombit, festën e simbolit të bashkimit – Ditën e flamurit kombëtar të mëvetësimit të shtetit Shqiptar.

Kjo ditë krenarie, e ndritur dhe festive, le të na gjejë të bashkuar dhe le të frymëzohemi të gjithë për të punuar edhe më shumë për një të ardhme edhe më të mirë të popullit tonë të sakrificës.

Ju uroj 28 Nëntorin – Ditën e Flamurit Kombëtar Shqiptar dhe 102 vjetorin e Pavarësisë së Republikës së Shqipërisë

Kryetari i komunës së Gostivarit

Nevzat Bejta

Gjithashtu lexo

Maqedoni, më shumë kredi banesore dhe konsumatore, më pak për vetura

Kreditimi në korrik të këtij viti shënon rritje prej 0,3 për qind, i cili ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *