Home / Lajme / Maqedoni / Dita botërore e zemrës

Dita botërore e zemrës

14 nëntor-14.11.2014 (e premte) prej orës 10:00 – 12:00, poster prezantime pranë Qendrës për Kulturë në Tetovë,

me rastin e Ditës Botërore të zemrës, Grupi Shkencor i Parlamentit Studentor i Fakultetit të Shkencave Mjekësore të USHT-së, organizon :

14.11.2014 (e premte) prej orës 10:00 – 12:00, poster prezantime pranë Qendrës për Kulturë në Tetovë,

17.11.2014 (e hënë) Ligjëratë informuese për studentë në ambientet e FSHM.

Gjithashtu lexo

“Çështja mes Shkupit dhe Beogradit shkakton shqetësime në Athinë”

Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se diplomatët grek me shqetësime i ndjekin ngjarjet në Ballkan, pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *