Home / Sport / Flamuri i Kosovës në selinë e FIFA-s (Foto)

Flamuri i Kosovës në selinë e FIFA-s (Foto)

Flamuri i Republikës së Kosovës ishte i vendosur në selinë e FIFA-s në Zurich.

Gjatë takimit të kreut të FFK-së, Fadil Vokrrit, dhe Ministrit të Sportit, Memli Krasniqi, me presidentin e FIFA-së, Sepp Blatteri, në selinë e shtëpisë së futbollit botëror në Zurich ka qenë i vendosur edhe Flamuri i Republikës së Kosovës, raporton Tribuna.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *