Home / Lajme / Maqedoni / OPS:Do të vazhdojmë rrugëtimin tonë

OPS:Do të vazhdojmë rrugëtimin tonë

5 nëntor-Ne nuk jemi kundër Universitetin, por jemi për ndryshime në përbërjen e Parlamentit Studentorë, i cili duhet të zgjidhet nga studentët”, u shpreh Denis Raufi, OSP.

Në ndërkohë organizata studentore OPS, përmes përfaqëuesit të saj Denis Raufi insiston se ata do të vazhdojnë në rrugën e nisur.

“Dua të tregoj se të gjithë aktivistët i kanë marrë në pyetje një nga një, për t’i frikësuar. Mirëpo ne e kemi mbështetjen e studentëve që duan ndryshim dhe ne do të vazhdojmë. Ne nuk jemi kundër Universitetin, por jemi për ndryshime në përbërjen e Parlamentit Studentorë, i cili duhet të zgjidhet nga studentët”, u shpreh Denis Raufi, OSP.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *