Home / Lajme / Maqedoni / Policia sërish dridh vendbanimet e Tetovës

Policia sërish dridh vendbanimet e Tetovës

12 nëntor-Për momentin forcat speciale po kryejnë kontrolle nëpër lokalet shqiptare, në Bogovinë, Kamjan, Çellopek si dhe në Gradec.
Kontrollet e DAP-it dhe aksioni e policisë po kryhen për shkak të pirjes së duhanit.

Forcat speciale bashkë me inspektorët e DAP-it kanë vazhduar me aksionet nëpër vendbanimet shqiptare, viktimë e rradhës është fshati Çellopek i Tetovës. Nëri nga inspektorët e DAP-it i kishte thënë se DAP ska fajë në këto aksione por ku na thirën policia atje edhe shkojmë
Sonte forcat të mëdha policore kanë vërshuar në vendbanimet e Tetovës, si vazhdim i aksionit që u realizua ditë më parë si në Çair, Saraj, Tetovë dhe Gostivar, ku u mbyllen disa lokale dhe u dënuan disa pronarë. Për momentin forcat speciale po kryejnë kontrolle nëpër lokalet shqiptare, në Bogovinë, Kamjan, Çellopek si dhe në Gradec.
Kontrollet e DAP-it dhe aksioni e policisë po kryhen për shkak të pirjes së duhanit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *