Home / Lajme / Maqedoni / Prezantim i kompanive vendore para promotorëve ekonomik

Prezantim i kompanive vendore para promotorëve ekonomik

4 nëntor-Në ngjarje është paralajmëruar pjesëmarrja e zv/kryeministrit për çështje ekonomike Vlladimir Peshevski dhe drejtorit të Agjencisë për investime të huaja dhe promovim të eksportit

Para promotorëve ekonomik sot në Shkup do të prezantohen kapacitetet e kompanive vendore.
Në ngjarje është paralajmëruar pjesëmarrja e zv/kryeministrit për çështje ekonomike Vlladimir Peshevski dhe drejtorit të Agjencisë për investime të huaja dhe promovim të eksportit, Kliment Shekerovski.
Prezantimi do të mbahet në Ministrinë e Shoqërisë Informatike dhe Administratës.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *