Home / Lajme / Maqedoni / ReMall organizon lojë shpërblyese (VIDEO)

ReMall organizon lojë shpërblyese (VIDEO)

Tetovë, 16 nëntor – Loja shpërblyese ka filluar nga 11 nëntori dhe do të zgjasë deri më 26 dhjetor kur edhe do të bëhet tërheqja e veturës dhe shumë shpërblimeve të tjera.

Qendra tregtare ReMall në Tetovë për konsumatorët e vet këtë fund vit organizon lojë të madhe shpërblyese. Në këtë lojë konsumatorët do të garrojnë për shpërblimin kryesor veturë Volsfagen Pollo.

Loja shpërblyese ka filluar nga 11 nëntori dhe do të zgjasë deri më 26 dhjetor kur edhe do të bëhet tërheqja e veturës dhe shumë shpërblimeve të tjera, njofton Televizioni Koha.

Krahas lojës shpërblyese shumica e lokaleve afariste brenda qendrës tregtare konstumatorëve u ofrojnë zbritje të ndryshme.

Ndryshme qendra tregtare Rem Mall e cila u hap këtë vit dalë nga dalë po mer fizionominë e saj të plotë dhe duke u shndëruar në një qendër moderne tregtare. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *