Home / Lajme / Maqedoni / Sërish aksion në Tetovë

Sërish aksion në Tetovë

19 nëntor-Aksioni është zhvilluar në rrugën “Dervish Cara” ku pronarët e lokaleve janë kryesisht shqiptarë.

Policinë speciale nuk e ka ndalur as shiu të cilët kanë realizuar edhe njëaksion në Tetovë

Aksioni është zhvilluar në rrugën “Dervish Cara” ku pronarët e lokaleve janë kryesisht shqiptarë.

Nuk dihen arsyet e këtij aksioni, por sipas informatave jo zyrtare bëhet e ditur se ka të bëj me pirjen e duhanit dhe me llogaritë fiskale

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *