Home / Lajme / Maqedoni / Shkupjani me thikë shëtitet nëpër ‘Siti Moll

Shkupjani me thikë shëtitet nëpër ‘Siti Moll

28 nëntor-Atë menjëherë e kanë vërejtur qytetarët të cilët kanë alarmuar sigurimin e kësaj qendre tregtare dhe më pas edhe policinë, e cila për një kohë shumë të shkurtër ka mbërritur në vendngjarje

Një burrë I moshës 48 vjeçe ka shkaktuar panik mes qytetarëve në qendrën tregtare Siti Moll, ku ka hyrëmbrëmë me thikë në dorë.

Atë menjëherë e kanë vërejtur qytetarët të cilët kanë alarmuar sigurimin e kësaj qendre tregtare dhe më pas edhe policinë, e cila për një kohë shumë të shkurtër ka mbërritur në vendngjarje.

Shkupjani menjëherë është arrestuar nga shërbimet policore për shkak se ka mbajtur armë të ftohtë në ambient publik, policia thotë se ndaj tij do të ngrihët padi për kundërvajtje.

Gjithashtu lexo

”Lëvizja Besa do ta ketë anëtarin e saj në KSHZ”

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Besa, Fadil Zendeli për Makfaks ka deklaruar se partia në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *