Home / Lajme / Maqedoni / Sonte ne Mejdani diskutohet pozita e medieve

Sonte ne Mejdani diskutohet pozita e medieve

24 nëntor-Na ndiqni.Të ftuar janë puntorë në mediat elektronike dhe mediat e shkruara, ndërsa emisioni transmetohet drejtpërdrejt në Televizionin Koha.

Të nderuar shikues të Televizionit Koha, kudo që ndodheni, ju njoftojnë se sonte me fillim në ora 21.30 do të mund të ndiqni emisionin Mejdani. Sonte tema është “Pozita e medieve në Maqedoni me theks të veçantë mediat në gjuhën shqipe. Na ndiqni.Të ftuar janë puntorë në mediat elektronike dhe mediat e shkruara, ndërsa emisioni transmetohet drejtpërdrejt në Televizionin Koha.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *