Home / Lajme / Maqedoni / Studeniçani viktima e radhës e DAP-it

Studeniçani viktima e radhës e DAP-it

11 nëntor-Mësohet se forca të mëdha policore dhe inspektor të DAP-it ngjashëm si në Çair, Kondovë, Saraj, Tetovë, Gostivar dhe Dibër dje në mbrëmjë kanë ushtruar kontrolle në shumë lokale në fshatin Studeniçan

Inspektorët e Drejtorisë për të Ardhura Piblike nën asistencën e një numri të madh të forcave policore kanë vërshuar mbrëmë Komunën e Studeniçanit. Aksioni në fjalë ka për qëllim penalizmin e pronarëve të lokaleve që nuk kanë arka fiskale dhe ku nuk respektojnë ndalesën e pirjes së duhanit.

Mësohet se forca të mëdha policore dhe inspektor të DAP-it ngjashëm si në Çair, Kondovë, Saraj, Tetovë, Gostivar dhe Dibër dje në mbrëmjë kanë ushtruar kontrolle në shumë lokale në fshatin Studeniçan

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *