Home / Lajme / Rajon / Tirane, ndahet nga jeta kengetari i njohur “Doktor Flori”

Tirane, ndahet nga jeta kengetari i njohur “Doktor Flori”

17 nëntor-Siç mësohet se këngëtari i njohur i muzikës shqiptare ka shfaqur shqetësime shëndetësore dhe ka ndërruar jetë vetëm pak çaste pasi ka mbërritur në spitalin Universitar “Nënë Tereza” në Tiranë.

Floran Kondi, i njohur për mbarë publikun shqiptar si Doktor Flori i është ndarë nga jeta gjatë ditës së sotme. Siç mësohet se këngëtari i njohur i muzikës shqiptare ka shfaqur shqetësime shëndetësore dhe ka ndërruar jetë vetëm pak çaste pasi ka mbërritur në spitalin Universitar “Nënë Tereza” në Tiranë.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *