Home / Lajme / Maqedoni / Vdes Zoran Kostadinovski, i akuzuari në procesin gjyqësor ‘Spiuni’

Vdes Zoran Kostadinovski, i akuzuari në procesin gjyqësor ‘Spiuni’

24 nëntor- Mësohet se ai ka vuajtur nga një sëmundje e rëndë. Mediat raportojnë se Kostadinovski nuk ka pasur trajtim të duhur në burgun e Shutkës.

Ka vdekur i akuzuari i katërt në procesin gjyqësor “Spiuni”, Zoran Kostadinovski, Kostadinovski ishte i punësuar në Drejtorinë e Zbulimit dhe Kundërzbulimit dhe i angazhuar për çështjen shqiptare. Mësohet se ai ka vuajtur nga një sëmundje e rëndë. Mediat raportojnë se Kostadinovski nuk ka pasur trajtim të duhur në burgun e Shutkës.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *