Home / Lajme / Maqedoni / Vrasje e trefishtë në Zletov

Vrasje e trefishtë në Zletov

25 nëntor-Nga MPB konfirmojnë se bëhet fjalë për vrasje të trefishtë, por nuk zbulojnë identitetin e viktimave e as detaje të tjera.

Një persona me armë zjarri sot në orët e mëngjesit ka lënë të vdekur dy bura dhe një grua.
Nga MPB konfirmojnë se bëhet fjalë për vrasje të trefishtë, por nuk zbulojnë identitetin e viktimave e as detaje të tjera.

Jo zyrtarisht mësohet se njëri nga burrat e vrarë dhe gruaja të jenë prindërit e bashkëshortes së të dyshuarit për vrasjen.

Policia është vënë në ndjekje të autorit të krimit.alsat

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *