Home / Lajme / Maqedoni / 11 rrugë shtrohen me pllaka bekatoni në Reçicë të Madhe

11 rrugë shtrohen me pllaka bekatoni në Reçicë të Madhe

9 dhjetor-Si rrjedhojë e punimeve intensive janë përfunduar 9 rrugë dhe në 2 të tjerat punohet po me të njejtin rritëm dhe pritet që punimet të përfundojnë në një afat të shkurtër.

Zyrtarë të Komunës së Tetovës qëndruan në fshatin Recicë e Madhe, ku në sajë të kësaj vizite u vëzhguan punimet e githësejt 11 rrugëve të cilat janë planifikuar të shtrohen me pllaka bekatoni në total prej 5000 m2. Si rrjedhojë e punimeve intensive janë përfunduar 9 rrugë dhe në 2 të tjerat punohet po me të njejtin rritëm dhe pritet që punimet të përfundojnë në një afat të shkurtër.aktuale

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *