Home / Sport / A është Messi në treshe të finalistëve për Topin e Artë

A është Messi në treshe të finalistëve për Topin e Artë

01.dhjetor – Messi nuk e meriton Topin e Artë këtë vit

Lionel Messi nuk është përfshirë në mesin e tre finalistëve për Topin e Artë.

Ylli argjentinas, Lionel Messi, nuk është futur në mesin e tre finalistëve në garën për Topin e Artë nga portali i sportit, Goal.com.

Sipas editorëve të këtij të fundit, Messi nuk e meriton të jetë në mesin e tre më të mirëve.

Ata kanë përzgjedhur në finale Cristiano Ronaldon, Manuel Neuerin e Arjen Robbenin.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *