Home / Lajme / Maqedoni / Anulohen fluturimet në aeroportin e Shkupit

Anulohen fluturimet në aeroportin e Shkupit

15 dhjetor-Sipas informatave në ueb faqen e aeroportit, fluturimet e parapara deri në mesditë janë anuluar, ndërsa një pjesë e aterimeve në orët e herëta të mëngjesit janë orientuar drejt aeroportit “Shën Apostoll Pavle” në Ohër.

Për shkak të mjegullës të gjitha fluturimet dhe aterimet në aeroportin e Shkupit “Aleksandri i Madh” mëngjesin e sotëm janë anuluar.
Sipas informatave në ueb faqen e aeroportit, fluturimet e parapara deri në mesditë janë anuluar, ndërsa një pjesë e aterimeve në orët e herëta të mëngjesit janë orientuar drejt aeroportit “Shën Apostoll Pavle” në Ohër.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *