Home / Lajme / Maqedoni / BDI organizon takim tradicional për fundvit

BDI organizon takim tradicional për fundvit

25 dhjetor-Takimi tradicional i fundvitit do të shoqërohet edhe me një koktej, i cili do të mbahet në hotelin Aleksandar Pallas në orën 13:00

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti sot me rastin e fundvitit organizon takim tradicional, ku para bashkëpunëtorëve dhe funksionarëve të BDI-së do t’i shpalosë arritjet e partisë për vitin që lëmë pas.
Takimi tradicional i fundvitit do të shoqërohet edhe me një koktej, i cili do të mbahet në hotelin Aleksandar Pallas në orën 13:00.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *