Home / Lajme / Botë / Beckham merr dhuratë 100 mijë euro nga Victoria Beckham

Beckham merr dhuratë 100 mijë euro nga Victoria Beckham

18 dhjetor – Për festat që po afrojnë, Victoria Beckham nuk ka kursyer aspak për t’i shprehur edhe njëherë dashurinë partnerit te saj David.

Në dashuri nuk bëhen llogari… Victoria Beckham e di mirë këtë dhe nuk ka ngurruar të zgjedhë dhuratën ideale për Davidin, me rastin e Krishtlindjeve.

Sipas revistës The Sun, ish Spice Girls, i ka blerë atij një vepër arti mjaft simbolike, transmeton Telegrafi.

Bëhet fjalë për një zëmër të krijuar me neone, brenda së cilës shkruhet “I felt you and I knew you loved me” (Të preka dhe kuptova se ti më dashuroje). Vepra është realizuar nga artisti Trace Emin dhe ka një vlerë prej 100 mijë eurosh.

David-i nga ana e tij është mjaft i dashuruar me te shoqen dhe dëshiron edhe fëmijë te tjerë. Për sa iu përket dhuratave, duhet thënë se ky çift gjithmonë shpenzon shume marramendëse.

Në 2009-ën për shembull, futbollisti i dhuroi bashkëshortes një çante të vogël me diamante po me shifrën 100 mijë euro.

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *