Home / Lajme / Maqedoni / Burri rrahë brutalisht gruan e tij 20 vjeçare nga Kamjani i Tetovës

Burri rrahë brutalisht gruan e tij 20 vjeçare nga Kamjani i Tetovës

24 dhjetor-Gjatë ditës së hënën ajo ka shkuar tek prindërit e saj dhe rastin e ka paraqitur në polici”, njofton SPB-ja e Tetovës.Janë marrë masat për zbardhjen e plotë të rastit dhe më pas do të ketë edhe padi adekuate.

20 vjeçarja A.XH nga fshati Kamjan, ka denoncuar në Polici se më 21 dhe 22 dhjetor ndaj saj është ushtruar dhinë familje nga burri I saj 24 vjeçar A.XH dhe ka kërkuar ndjekje penale. “Sipas denoncimit të saj, burri dy ditë radhazi e ka fyer dhe ofenduar, e ka goditur me shuplaka dhe grushta në kokë dhe e ka tërhjekur për flokë, më pas e ka nxjerrë jashtë ndërsa për një kohë të shkurtë e ka kthyer.Gjatë ditës së hënën ajo ka shkuar tek prindërit e saj dhe rastin e ka paraqitur në polici”, njofton SPB-ja e Tetovës.Janë marrë masat për zbardhjen e plotë të rastit dhe më pas do të ketë edhe padi adekuate.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *