Home / Lajme / Maqedoni / Dronin këtë rradhë nuk e lëshoi Ismail Morina

Dronin këtë rradhë nuk e lëshoi Ismail Morina

10 dhjetor – Droni xhiron studentët

Mijëra protestues student gjatë marshimit të tyre ishin në vëzhgim të një droni të paidentifikuar i cili sillej rreth e rrotull protesuesve, mbase me qëllim të fotografimit dhe incizimit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *