Home / Sport / E tmerrshme: Basketbollisti nokauton gjyqtarin (VIDEO)

E tmerrshme: Basketbollisti nokauton gjyqtarin (VIDEO)

03 dhjetor – Një gjyqtarë ka mbetur pa ndjenja për disa sekonda pasi është goditur në kokë nga një basketbollistë.

Ndeshja ndërmjet La Salles dhe Vanderbilt, është ndërprerë pa filluar mirë. Një basketbollistë e ka goditur pa dashje gjyqtarin e takimit, Rick Crawford, në momentin e fillimit të ndeshjes.

Gjyqtari ka mbetur pa ndjenja për disa sekonda, derisa është dashur edhe intervenimi i ekipit mjekësor. Më pas, Crawford është dërguar për trajtim mjekësor.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *