Home / Sport / Foto nga aksidenti i David Beckhamit (FOTO)

Foto nga aksidenti i David Beckhamit (FOTO)

Ish reprezentuesi i Anglisë, të shtunën pasdite, së bashku me të bitin, Brooklyn, kanë pësuar një aksident me veturë në rrugët e Londrës.

Tabloidi britanik, Daily Mail, ka publikuar fotot nga aksidenti i ish reprezentuesit të Anglisë, David Beckhamit.

Janë publikuar foto nga aksidenti i ish yllit të Manchester Unitedit dhe Real Madridit, David Beckhamit.

Ish reprezentuesi i Anglisë, të shtunën pasdite, së bashku me të bitin, Brooklyn, kanë pësuar një aksident me veturë në rrugët e Londrës.

Beckham ishte duke shikuar takimin që po luante i biri Brooklyn me skuadrën e Arsenalit U-16 kundër Brightonit.

Pasi e mori të birin për në shtëpi, ai pësoi një aksident në rrugë me veturën e tij. Sidoqoftë, aksidenti ishte i qetë pasi nuk kishte të lënduar.

Beckham dhe i biri 15 vjeçar Brooklyn nuk pësuan lëndime trupore, mirëpo makina nuk është në gjendje për të lëvizur, pasi ka pësuar mjaft dëmtime.Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *