Home / Lajme / Rajon / Kallashi mohon aksidentin: Mos u bëni merak

Kallashi mohon aksidentin: Mos u bëni merak

19 dhjetor – Donjeta Kosumi, e njohur me nofkën Kallashi, ka reaguar ndaj spekulimeve se ajo ka pësuar aksident.

Valltarja e famshme për fotografitë seksi dhe provokuese në rrjetet sociale, ka lëshuar një video në Facebook ku porosit fansat të “mos bëhen merak” se ajo nuk ka pësuar aksident.

“Përshëndetje të gjithëve, unë jam tu bo foto në studio. Nuk kam be aksident, as kurgjë. Mos u bëni merak”, thotë ajo.

Ndërkohë, Kallashi së shpejti pritet të vijë me një set të ri fotografish të nxehta, të realizuara nën objektivin e fotografit Norik Uka. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *