Home / Lajme / Botë / Kim-it i ofrohet 1 milion euro për një natë

Kim-it i ofrohet 1 milion euro për një natë

14 dhjetor – Spekulohet se Kim Kardashian ka marrë ofertë për të vizituar Arabinë Saudite në muajin janar, si mysafire speciale e familjes mbretërore.

Madje thuhet se ajo ka marrë një ofertë prej një milion dollarësh përmes Instagramit që të kalojë një natë të paharruar me princin saudit.

“Unë jam saudit dhe do të paguaj një milion për një natë”, raportohet të ketë shkruar Adel Al-Otaibi.

34-vjeçarja nuk i ka komentuar këto spekulime dhe zyrtarisht as që e ka pranuar e as refuzuar këtë ofertë.

Kujtojmë që vitin 2013, Kim Kardashian përfitoi gjysmë milioni dollarë për ta shoqëruar miliarderin Richard Lugner në ballon e Vjenës. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Pakistan: Vdesin gjashtë ushtarë pas shpërthimit të bombës

Një bombë rrugore, e cila ka pasur cak një konvonj me trupa ushtarake në jugperëndim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *