Home / Lajme / Maqedoni / Kompania maqedonase ‘zhvesh ’ shkupjanen, Adelina Tahirin (FOTO+18)

Kompania maqedonase ‘zhvesh ’ shkupjanen, Adelina Tahirin (FOTO+18)

24 dhjetor – Kompanija maqedonase zhvesh Adelina Tahirin

Një kompani maqedonase për pije të ujit dhe pijeve joalkooolike, ka zhveshur këngëtaren nga Shkupi, Adelina Tahiri.

Kompania maqedonase Pelisterka zyrtarisht ka promovuar kalendarin e pestë tradiconal si simbiozë e femrave të bukura dhe dobitë e ujit, njofton TetovaSot.

Në kalendaerin e kompanisë janë bukuroshet e famshme maqedonase si Marjana Stanojkoska, këngëtarja Tamara Todevska si dhe shqiptarja Adelina Tahiri.

Fotografitë e kalendarit për 2015 janë realizuar në fabrikën e kompanisë në Manastir.
Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *