Home / Lajme / Maqedoni / Morea Asani i duhet ndihma juaj

Morea Asani i duhet ndihma juaj

04 dhjetor – Morea asani është pjesë e garës që organizon Skopje City Mall dhe është e vetmja shqipëtare në këtë garë

Morea kërkon ndihmën tuaj që ti mposht 30 mijë fëmijë tjerë në këtë garë që e organizon Skopje City Mall . Morea Asani është e vetmja shqipëtare që mer pjesë në këtë garë prandaj ne duhet ta përkrahim duke e votuar atë qe të jetë e para .
Mund të votoni këtu ….
Voto Ketu

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *