Home / Lajme / Maqedoni / Palma Mall: Urime festat e fundvitit

Palma Mall: Urime festat e fundvitit

31 Dhjetor – Në vendin tuaj të preferuar për shoping, gjatë tetë muajve të fundit janë hapur më shumë se 60 shitore të ndryshme, nga të cilat më shumë se 20 nga to janë marka të njohura botërore,

Urime Festat e fundvitit

Në vendin tuaj të preferuar për shoping, gjatë tetë muajve të fundit janë hapur më shumë se 60 shitore të ndryshme, nga të cilat më shumë se 20 nga to janë marka të njohura botërore, dhe po të njejtat kanë vendosur të jenë pjesë e histories dhe tregimit tone të suksesëshme.
Palma Mall krijoi më shumë se 500 vende të reja pune, dhe me këte të sjelli gëzim dhe siguri për më shumë se 500 familje.
Gjatë 240 ditëve, nga dyert e qendrës tegëtare kanë hyrë më shumë se 1.5 milion vizitorë. Ne u mundësuam shumë familjeve, prindërve, fëmijëve, të rinjëve dhe të moshuarve rehati, siguri, argëtim, zgjedhje, cilësi, surpriza dhe dhurata përgjat aktivitetit tyre të preferuar – shoping-un!

Urime të ngrohta dhe përmbushura për festat e Vitit të Ri…

I Juaji Palma Mall

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *