Home / Lajme / Maqedoni / Për shkak të mjegullës mbrëmë janë anuluar fluturime në Aeroportin e Shkupit

Për shkak të mjegullës mbrëmë janë anuluar fluturime në Aeroportin e Shkupit

1 dhjetor-Fluturimet tjera në aeroportin e Shkupit nga mëngjesi realizohen, tregon sistemi informues i ueb faqes zyrtare të aeroportit “Aleksandri i Madh”

Për shkak të mjegullës në aeroportin “Aleksandri i Madh” në Shkup mbrëmë janë anuluar zbritjet dhe fluturimet e parashikuara nga dhe drejt Vjenës.
Fluturimet tjera në aeroportin e Shkupit nga mëngjesi realizohen, tregon sistemi informues i ueb faqes zyrtare të aeroportit “Aleksandri i Madh”.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *