Home / Lajme / Maqedoni / Pushim dimëror për nxënësit prej nesër deri më 20 janar

Pushim dimëror për nxënësit prej nesër deri më 20 janar

30 dhjetor-Nxënësit do të kthehen në bankat shkollore në gjysmë-vjetorin e dytë, i cili do të fillojë më 20 janar të vitit 2015.

Për rreth 280.000 nxënës të shkollave fillore dhe të mesme sot është dita e fundit shkollore e gjysmë-vjetorit të parë të vitit shkollor 2014/2015, dhe prej nesër ata do të jenë në pushim dimëror.

Nxënësit do të kthehen në bankat shkollore në gjysmë-vjetorin e dytë, i cili do të fillojë më 20 janar të vitit 2015.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *