Home / Lajme / Maqedoni / Rem Mall loja shpërblyese me shumë befasi. Terheqja me date 26 Dhjetor

Rem Mall loja shpërblyese me shumë befasi. Terheqja me date 26 Dhjetor

24 dhjetor-
Me rastin e fundivitit qendra tregëtare Rem mall ka edhe shumë zbritje sozonale, me çka edhe më afrimin e festave të fund vitit edhe befasitë në këtë qendër tregëtare sa vijnë e shtohen.

Kanë ngeluar edhe dy ditë për tërheqjen e lojës së madhe shpërblyese e cila organizohet nga qendra tregtare Rem Mall , ku si shpërblim kryesor kjo qendër tregëtarë ofron veturën Pollo si dhe shumë shpërblime të tjera të vlefëshme si “I Pad”, “televizorë led” si dhe shumë shpërblimë të tjera. Tërheqja e lojës shpërblyese do të bëhet me një mega spektakël ku do të marrin pjesë edhe këngëtarë si Shpat Kasapi si , Tamara Todeska dhe grupi I valltarëve të mirënjohur nga Shqipëria “Siliouette dance” si dhe shumë befasi të tjera.

Me rastin e fundivitit qendra tregëtare Rem mall ka edhe shumë zbritje sozonale, me çka edhe më afrimin e festave të fund vitit edhe befasitë në këtë qendër tregëtare sa vijnë e shtohen.

Nga kjo qendër ftojë të gjithë qytetetarët që të jenë të pranishëm në tërheqjen e lojës shpërblyesë në këtë qendër ku përveç dhuratave të çmuara do të ketë edhe shumë befasi të tjera.Tërheqja e shpërblimeve bëhet të premten.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *