Home / Lajme / Maqedoni / Shkup:Djali therrë me thikë babain e tij

Shkup:Djali therrë me thikë babain e tij

24 dhjetor-Sipas policisë. Pas një zënke verbale, djali i nervozuar nga babai, ka thyer dyertë e shtëpisë dhe më pas ka sulmuar me thikë babain e tij, duke i shkaktuar plagë, si prerje në buzë dhe pjesë tjera të trupit.

Një ngjarje tmerruese ka ndodhur mbrëmë në Shkup, kur biri 41 vjeçar ka sulmuar dhe therrur me thikë babain e tij 65 vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në një familje shkupjane, por policia nuk ka zbardhur identetin e tyre.

Sipas policisë. Pas një zënke verbale, djali i nervozuar nga babai, ka thyer dyertë e shtëpisë dhe më pas ka sulmuar me thikë babain e tij, duke i shkaktuar plagë, si prerje në buzë dhe pjesë tjera të trupit.

Pas këtij incidenti, sulmuesi është arratisur, ndërsa policia është në kërkim të tij. MPB ka theksuar se do të ngrejë kallëzim penal kundër dhunuesit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *