Home / Lajme / Maqedoni / Tetovë, vjedhje të naftës në një magazinë

Tetovë, vjedhje të naftës në një magazinë

16 dhjetor-
Pasi me forcë kanë larguar dy vjedhësit në derën e përparme të magazinës , në pronësi të G.C 57-vjeçar nga Çelopeku, kanë marr sasi më të madhe të naftës motorike dhe antifriz, duke shkaktuar dëme totale të vlerësuar në 234,000 denarë.

Midis datës 13 dhe 15 të këtij muaji, persona të panjohur kanë kryer vjedhjen e madhe në magazinat e një kompanie private, të vendosura në lagjen “29 nëntor” në Tetovë, njofton SPB-Tetovë.

Pasi me forcë kanë larguar dy vjedhësit në derën e përparme të magazinës , në pronësi të G.C 57-vjeçar nga Çelopeku, kanë marr sasi më të madhe të naftës motorike dhe antifriz, duke shkaktuar dëme totale të vlerësuar në 234,000 denarë.

Janë marr të gjitha masat për të sqaruar të gjitha detajet që lidhen me vjedhjen dhe për gjetjen e autorëve./

Gjithashtu lexo

BESA me Çupin dhe LR-PDSH me Agollin do të garojnë në Dibër

Partitë politike bashkë me degët komunale po i bëjnë përgatitjet e fundit para zgjedhjeve lokale, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *