Home / Lajme / Rajon / Vali Corleone: Kallashi e Shkendija me paratë e mija ……..

Vali Corleone: Kallashi e Shkendija me paratë e mija ……..

22 dhjetor – Vali Corleone

Një shkrim i Vali Corleones që po qarkullon në rrjetet sociale, ka ironizuar me dy femrat seksi, të cilat pothuajse nuk ka ditë që nuk postojnë foto të pasmeve dhe gjokseve të tyre.

Bëhet fjalë për dyshen e skenës sonë të argëtimit, valltaren Donjeta Kosumin-Kallashi, dhe Shkëndije Mujajn.

“Kallashi dhe Shkëndije Mujaj kur kanë qenë te unë kanë bërë fotografi me paratë e mija, e sot thojnë se nuk më njohin”, shkruan Vali Corleone, duke ironizuar me një qeshje

“Absolut po mos të isha unë, ato asgjë nuk do të ishin. Ok ok. Absolut king jam unë”, është ky postimi që po qarkullon në rrjetet sociale.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *