Home / Lajme / Maqedoni / Varret 68 vjeçari nga Tetova

Varret 68 vjeçari nga Tetova

26 dhjetor-“Janë gjetur dhe marrë për analizë gjurmë dhe sende në hapësirën ku ka qëndruar 68 vjeçari ndërsa me urdhër të gjykatësit hetues trupi i pajetë i Tetovarit i është dhënë familjes për varrim”, njofton SPB-ja e Tetovës.

Të enjten mbrëma rreth orës 19.50 në pullazin e shtëpisë në rrugën “167” në Tetovë është gjetur i varur 68 vjeçari nga tetova Xh.I. “Trupin e pajetë të tyre e kanë gjetur të afërmit ndërsa është kryer hetim në vendin e ngjarjes me pjesëmarrjen e ekipeve të Sektorit për Punë të Breëndëshme, prokurori publik dhe mjeku nga mjekësia ligjore, ndërsa pas hetimeve të kryera është konstatuar se nuk ka shenja dhune. “Janë gjetur dhe marrë për analizë gjurmë dhe sende në hapësirën ku ka qëndruar 68 vjeçari ndërsa me urdhër të gjykatësit hetues trupi i pajetë i Tetovarit i është dhënë familjes për varrim”, njofton SPB-ja e Tetovës. Ndryshe, një ditë më parë poashtu në Tetovë kishte ndodhur edhe një vetëvrasje, kur një 72 vjeçar idhe hedhur nga kati i dytë i banesës ku jetonte në rrugë .Kështu numri i vetëvrasjeve në Tetovë brenda 12 muajve ka arritur shifrën 14. Tv Koha.

Gjithashtu lexo

Arrestohet 51 vjeçari në ‘Tabanoc’, një ndër personat e kërkuar nga INTERPOLI

Më 16.08.2017, rreth orës 20:15 në vendkalimin kufitar “Tabanoc”, nga ana e policëve është arrestuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *