Home / Lajme / Maqedoni / Vetura godet shtyllën, lëndohet një person

Vetura godet shtyllën, lëndohet një person

5 dhjetor-Deri te aksidenti i veturës “Golf 4″ ka ardhur si pasojë e goditjes së një shtylle elektrike dhe me këtë rast është lënduar pasagjeri, respektivisht babai i drejtuesit të automjeteit nga fshati Bogovinë

Mbreme rreth orës 19.00 në një aksident që ka ndodhur në afërsi të pompës së benzinës në fshatin Reçicë të Madhel të Tetovës, ka mbetur i lënduar një person.
Deri te aksidenti i veturës “Golf 4″ ka ardhur si pasojë e goditjes së një shtylle elektrike dhe me këtë rast është lënduar pasagjeri, respektivisht babai i drejtuesit të automjeteit nga fshati Bogovinë. I lënduari është transferuar në spitalin Klinik të Tetovës, ku edhe po i jepet ndihma mjekësore.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *